Ukončení programu OMV SMILE & DRIVE

WTF? Škoda, výrazne použiteľnejší a lepší než Shell Smart :(

V případě, že se Vám zpráva nezobrazila správně, klikněte prosím na následující odkaz.

Header_Image_Alt
Vážený zákazníku bonusového klubu OMV SMILE & DRIVE,

společnost OMV Česká Republika, s.r.o., se sídlem Praha 4, Nusle, Na Vítězné pláni 1719/4, PSČ 140 00, Česká republika, IČ 480 38 687, („Společnost“), která provozuje bonusový klub OMV SMILE & DRIVE („klub OMV S&D“), přijala v souladu s čl. 12. 1 Všeobecných podmínek a pravidel OMV SMILE & DRIVE bonusového klubu („VOP“) rozhodnutí o ukončení klubu OMV S&D, a to k 29.10.2012

Od 30.10. 2012 tak již nebude možné sbírat bonusové body při nákupu zboží a služeb na čerpacích stanicích OMV, případně na jiných provozovnách, které toto v současnosti umožňují.

V souvislosti s ukončením klubu OMV SMILE & DRIVE bychom Vás rádi informovali, že rozsah odměn poskytovaných výměnou za nasbírané body bude v souladu s čl. 7.3 VOP zužován a jednotlivé položky budou dostupné pouze do vyčerpání zásob. S platností od 30.10 2012 zásoby odměn nebudou doplňovány. Doporučovali bychom Vám vyzvednout si odměny v nejbližších měsících, kdy jejich nabídka bude širší, neboť lze očekávat, že k vyčerpání dostupných odměn dojde v červnu 2013.

Bonusové body bude možné vyměnit za nápoje a občerstvení pouze do 30. 6. 2013.

Oprávněné reklamace vad odměn budou po ukončení klubu OMV S&D řešeny výměnou za některou z rovnocenných dostupných odměn, nebo odstoupením od smlouvy. V případě odstoupení od smlouvy Vám vrátíme doplatek, který jste za odměnu uhradili.

V případě, že máte jakékoli dotazy k ukončení klubu OMV S&D, je Vám k dispozici naše call centrum, a to na tel.: 810 668 668, v pracovní dny v době od 8 do 18 hodin.

Toto sdělení tvoří nedílnou součást VOP.

Děkujeme Vám za projevenou přízeň a omlouváme se za případné komplikace způsobené zrušením klubu OMV S&D. Velmi si ceníme svých zákazníků a v blízké budoucnosti pro Vás připravujeme jiné aktivity.

S přáním hezkého dne,

OMV Česká republika, s.r.o.

V případě jakýchkoli dotazů nás kontaktujte prostřednictvím e-mailu na: smile-and-drive.cz@omv.com nebo zavolejte na OMV infolinku zákaznického centra: 810 668 668, která je Vám k dispozici ve všední dny od 8:00 do 18:00 hod.
omv.cz/smile-and-drive Kontaktujte Zrušit zasílání
© 2012 OMV Česká republika, s.r.o.