Vrtěti Lacinou 2: Jak to bylo s vulgárními gesty?

Jak je vidět, fakovací historka se vyvíjí v čase a čím více časuod nehody uplynulo, tím je košatější. Z počátečního „Lacina koukal“ sevyklubala rozsáhlá fakovací seance, která by její protagonisty zabavilana desítky sekund. Posádka mazdy, Urbancová se Sankotem, nakonec u soudushodně vypověděli, že „výměna názorů“ trvala asi půl minuty. Při rychlosti120 km/h by Superb v takovém případě ujel v levém pruhu 1 km a to v doběranní špičky, kdy je dálnice plná.

Měli však oba účastníci nehody dost času na takovou zábavičku? Posuďtesami. Ústav soudního inženýrství konstatoval, že auta jela vedle sebepo dobu 3,6 vteřiny. To velmi zhruba odpovídá výše citovanému vyjádření„experta“ Kořána. Pokud provedeme souhrn všech možných výpovědí, získámenásledující sled událostí bezprostředně před nehodou:

Lacina fuckuje Urbancovou. Urbancová se otáčí na Lacinu, aby zjistila,že na ní kouká. Krčí rameny a otáčí se na spolujezdce Sankota. Sankot fuckujeLacinu. Lacina fuckuje Sankota. Lacina křičí. Urbancová hledí  na Lacinua rozeznává detaily jeho obličeje, aby viděla, že křičí. Sankot fuckuje.Lacina fuckuje a přitom se naklání nad pravé přední sedadlo, asi aby hoSankot pořádně viděl. Všichni kromě Sankota u toho navíc zvládají říditsvá vozidla v dálničním provozu v rychlosti nad 100 km/h…

Jak jste na tom? Zvládli byste to? Zkuste si někde na silnici (s ohledemna bezpečnost vlastní i jiných) vyzkoušet, co byste dokázali za 3,6 vteřinyjinému účastníkovi silničního provozu sdělit…

Čisté psycho.

  • Martin Zattovič

    Celý ten spôsob ako sa to zmedializovalo, mi príde nešťastný. Súhlasím s tým čo píšeš v článku na podobné divadlo tam nebol čas. Stále viac mi to príde, že vodička tej mazdy potrebuje nejak zdôvodniť svoju prehnanú rekaciu keď strhla auto do lesa.